نرخ شهریه ها

نرخ جدید شهریه ها از ابتدای خرداد ماه سال 1399 به قرار زیر میباشد لازم به ذکر است هنرجویانی که برای بار اول در آموزشگاه ثبت نام می‌کنند و هنرجویانی که در دوره 4 جلسه یکساعته یا 8 جلسه نیم ساعته ثبت نام کرده بودند و قصد تمدید دوره دارند شامل 10 درصد تخفیف خواهند شد.
شرایط استفاده از تخفیفات آموزشگاه :
 در صورت پرداخت شهریه به صورت ترمی (سه ماهه)و یا در صورت معرفی یکی از دوستان و آشنایان جهت ثبت نام در آموزشگاه میتوانید از 10% تخفیف ویژه هنرجویان استفاده نمایید. 
در صورت ثبت نام همزمان در دو کلاس مختلف (به عنوان مثال کلاس گیتار و آواز) میتوانید از 10 درصد تخفیف برای هر یک از کلاسها بهره مند شوید. 
در صورتیکه دو یا چند نفر از اعضای یک خانواده در کلاسها حضور داشته باشند همگی شامل تخفیف 10 درصدی میشوند. 
در صورت تمدید و پرداخت آنلاین شهریه از طریق منوی کاربری خود در وبسایت آموزشگاه نیز می‌توانید از 2% تخفیف همیشگی استفاده کنید.

اگر هنرجوی آموزشگاه هستید و بنا به هر دلیلی توانایی مالی پرداخت تعرفه های معمول آموزشگاه را ندارید میتوانید درخواست خود را اعلام نمایید تا پس از برسی مدیریت آموزشگاه و هماهنگی با مدرس مربوطه در صورت امکان راهکار مناسب ارائه شود. در خواست و مشکل خود را از طریق قسمت تماس با ما و یا ارسال پیام به واتس آپ یا تلگرام آموزشگاه برایمان بفرستید.
تمام سعی ما این است که با یاری حق مشکلات هنرجویان علاقمند را تا حد امکان مرتفع سازیم. 
شماره تلگرام و واتس اپ آموزشگاه : 09923980831 

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

ارومیه . بلوار بهداری نرسیده به تقاطع فردوسی طبقه فوقانی داروخانه دکتر بافنده 
تلفن آموزشگاه ملودی  044 - 33 44 22 72
0992 398 0831

logo-samandehi
بازدید ها : 175,867
نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی | موزیک آکادمی