قوانین آموزشگاه

هنرجوی عزیز با عرض سلام و خوش آمد گویی به شما هنرجوی محترم که عضوی از مجموعه آموزشگاه ملودی شده اید، قوانین آموزشگاه را به اطلاع میرساند :
نکات مهم :
با توجه به مکانیزه شدن سیستم حضور و غیاب و همچنین بروز هر گونه سوء تفاهم میان هنرجویان محترم و آموزشگاه ، قوانین حضور و غیاب و اصول دریافت شهریه به شرح زیر به اطلاع میرسد :
1. غیبت تحت هرعنوان جزوجلسه محسوب می‌شودوآموزشگاه هیچ تعهدی درقبال برگزاری جلسه جبرانی نخواهدداشت.درصورت لغوکلاس ازجانب آموزشگاه جلسه جبرانی باهماهنگی هنرجوبرگزار می‌شود.
توجه : هر گونه اطلاع قبلی هنرجو موجب ابطال بند یک نمی‌شود و غیبت حتی با اطلاع قبلی موجه در نظر گرفته نخواهد شد. 
2.آموزشگاه در اعیاد ملّی و مذهبی که مطابق تقویم رسمی کشور تعطیل باشد باز بوده و کلاس ها دایر است (در غیر این صورت حتماً طی اطلاعیه ای به آگاهی هنرجو خواهد رسید). امّا در روزهای عزاداری رسمی و همچنین تعطیلات نوروزی آموزشگاه تعطیل می باشد.
3. در صورت لغو کلاس از طرف آموزشگاه، برای زمان برگزاری جلسه ی جبرانی با هنرجو توافق خواهد شد. در صورت عدم توافق آن جلسه لغو شده و به آخر دوره انتقال می یابد. 
ولی در صورت توافق بر تشکیل جلسه جبرانی ، غیبت هنرجو در جلسه جبرانی جزو جلسات حساب شده و از شهریه کسر خواهد شد .
4. در صورت عدم تمرین هنرجو ، استاد میتواند دروس جدید را تدریس نکند ولی در هر صورت آن جلسه جزو جلسه حساب شده و از شهریه کسر میگردد .
ا- مقرّرات تشکیل کلاس
الف- کلاس ها رأس زمان مقرّر تشکیل خواهد شد و در صورت تأخیر هنرجو بیش از 10 دقیقه از زمان مقرّر و بدون اطّلاع قبلی، به منزله ی غیبت هنرجو تلقّی خواهد شد.
ب- مدّت تشکیل کلاسهای خصوصی برای بزرگسالان 30 دقیقه می باشد که 5 دقیقه ی پایانی آن برای استراحت مدرّس در نظر گرفته شده است. مدّت تشکیل کلاس خصوصی کودکان (هنرجویان تا کلاس پنجم دبستان) بنا به تشخیص مدرّس می تواند تا 20 دقیقه کاهش یابد.
2- مقررات پرداخت شهریه :
شهریه در اول هر دوره دریافت می گردد و موعد تمدید شهریه شما آخرین جلسه دوره است لذا در صورتیکه اعتبار جلسات شهریه شما تمام شود متاسفانه در صورت عدم تمدید شهریه سیستم نام شما را در برنامه هفته بعد نشان نمی‌دهد و احتمال اینکه زمان شما به فرد دیگری اختصاص داده شود وجود دارد. 
تخفیف شهریه :
شما می‌توانید در صورت پرداخت شهریه به صورت ترمی (سه ماهه)و یا در صورت معرفی یکی از دوستان و آشنایان جهت ثبت نام در آموزشگاه از 10% تخفیف ویژه هنرجویان استفاده نمایید. 
در صورت تمدید و پرداخت آنلاین شهریه از طریق منوی کاربری خود در وبسایت آموزشگاه نیز می‌توانید از 2% تخفیف همیشگی استفاده کنید. 
هنرجوی عزیز حضور شما باعث افتخار مجموعه ملودی می باشد و کلیه قوانین در راستای بهره وری بیشتر هنرجویان عزیز در نظر گرفته شده است. 
هر گونه پیشنهاد و انتقاد خود را از طریق تلگرام آموزشگاه با ما در میان بگذارید. 
با تشكر 
آموزشگاه ملودی (دارای رتبه درجه یک آموزشی) 
حتما در صفحه اینستاگرام آموزشگاه به آدرس زیر عضو شوید چرا که تمام اطلاعیه ها از طریق صفحه اينستاگرام به اطلاع خواهد رسید :
https://instagram.com/melodyurmia
آدرس کانال تلگرام :
https://telegram.me/urmiamelody
شماره تماس آموزشگاه :
33442272 
شماره تلگرام و همراه آموزشگاه :
+989923980831 
آدرس وبسایت :
Http://www.melody-music.ir

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

ارومیه . بلوار بهداری نرسیده به تقاطع فردوسی طبقه فوقانی داروخانه دکتر بافنده 
تلفن آموزشگاه ملودی  044 - 33 44 22 72
0992 398 0831

logo-samandehi
بازدید ها : 329,510
نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی | موزیک آکادمی