مشخصات اساتید

علیرضا حسینی

مدرس تار ، سه تار و کلازینت
پیشینه هنری
متولد 1350

تحصیلات ;کارشناسی ارشد رشته حسابداری

موسیقی را از آبان ماه سال 1371 توسط یکی از دوستان خود به نام پیمان شقایقی آغاز کرد. طی سه سال تمرین با وی از سال1374 با استاد روح افزا که یکی از دست پروده های استاد عالیقدر احمد عبادی بود آشنا شد و مدت محدودی از تجربیات ایشان استفاده نمودند، از سال1375 به مدت یک سال از محضر استاد داوود آزاد بهره مند شدند و پس از غیاب ایشان که در خارج به سر می بردند ، نزد دکتر عباس قلمداران که یکی از شاخص ترین نوازندگان تار و از شاگردان بزرگ استاد فرهنگ شریف بودند بهره جست،لازم به ذکر است که تجربیات اساتید مخلف را مورد تجربه و بدقت مطالعه نموده و شیوه ی خاص خود را به اجرا درمی آورد.

نوآوری در بداهه نوازی در مقام موسیقایی سنتی اساس کار حسینی اصل بوده و عمده کار او برگرفته از اتد و الگو استاد علیزاده و استاد خلیل شهناز بوده و از سال1385 نیز کلارینت را نزد استاد جبرئیل محمودی در تبریز و استاد ارجمند قادر سیاحی آموخته و اتد و الگو کاملا ایرانی را در ساز کلارینت به اجرا آورده و گام های ایرانی را دقیقا از اجرای ساز های زخمی سه تار و تار ، بروی ساز بادی القا نموده است.

بطور کلی تمرینات و کار ایشان خود آموز بوده و شیوه ی بیشتر استادان دوران خود را مطالعه و گرایش نواختن ساز ایشان کلا بداهه بوده و متناسب به شیوه ی قدما می باشد.
روزهای حضور
شنبه، شنبه، یکشنبه، یکشنبه، دوشنبه، دوشنبه، سه شنبه، سه شنبه، چهارشنبه، چهارشنبه، پنجشنبه، پنجشنبه
علیرضا حسینی

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

ارومیه . بلوار بهداری نرسیده به تقاطع فردوسی طبقه فوقانی داروخانه دکتر بافنده 
تلفن آموزشگاه ملودی  044 - 33 44 22 72
0992 398 0831

logo-samandehi
بازدید ها : 345,015
نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی | موزیک آکادمی